Veda Etmek Çok Zor Olmasa Gerek..

Veda Etmek Çok Zor Olmasa Gerek..

Evet geldik yolun sonuna nihayet 🙂 Geçen hafta hazırlamıştım bu yazıyı ama paylaşmadan önce kendimi bi test edeyim dedim.. Testi geçtiğimi düşünüyorum artık..
Yıllardır Bilişim Teknolojileri dünyasıyla iç içeyim.. Ama artık yoruldum bea.. Heycanı kalmadı artık bizim işin. Yıllar önce aldığım zevki alamıyorum artık.. Belki de fazlasıyla bıktırıldık.

Özellikle Hack dünyasından son zamanlarda kendimi oldukça soyutlamıştım zaten.. Bağlı olduğum tüm gruplardan ayrılarak standart bir bilgisayar kullanıcısı yolunda ilermeye çalıştım. Başardım da..
Bilgisayarı artık sadece müzik dinlemek,film izlemek bazende oyun oynamak için kullanıyorum. Daha da ötesi olmayacak bundan sonra..

Elinde sertifikan,diploman olmadan bilginin çok bi değeri olmadığı bi ülkede çok bile dayandım bu sektörde 🙂 O kadar zorluklara rağmen ben inanılmaz başarılar elde ettim,paha biçilemez dostlar kazandım bu yolda. Tatmadığım bi duygu kalmadı.. O yüzden çok boş geliyor artık..

Normalde 4 sayfalık bi Veda yazısı yazmıştım ama onu paylaşıp sıkmak istemedim kimseyi.. Özetler hallederim herşeyi :))
Kiminin KARAKULE, kiminin ALPEREN, kiminin BLACK olarak tanıdığı o sanal alemin karanlık dünyasındaki tozlu raflara kaldırıyorum bende kendimi..Öyle şu nedenden dolayı bu nedenden dolayı diye hikaye yazmak istemiyorum.. Yaşandı ve bitti olarak kabulleniyorum ben herşeyi sizde öyle kabullenirsiniz..

Yıllardır bana destek olan,bu yolda benimle yürüyen herkese yürekten sevgilerimi gönderiyorum.
En güzele emanetsiniz..

 

Son Yazılar
Yorum ( 1 )
  1. Kadir
    22 Aralık 2014 at 17:09
    Cevapla

    Aktiflik gider ama sen gitmezsin biz gitmeyiz. 🙂

Bir cevap bırakın
Malazgirt Meydan Muharebesi kaç yılında yapıldı ?