iPhone İnternet Yavaşlığı

iPhone İnternet Yavaşlığı

Merhabalar;
Alışılagelmiş konuların biraz dışına çıkacağım artık. Mobil Teknoloji kategorisinde paylaşımlar yapacağım zaman zaman. Bu Paylaşımlarada ilk olarak iPhoneda internet yavaşlığı yaşayan kullanıcıların neler yapması gerektiği ile başlayacağım..
Şimdi ilk olarak Ayarlar>Hücresel yolunu takip edelim.. Hücreselin içinde sürümlere göre 3G’yi Etkinleştir yada LTE’yi Etkinleştir butonları vardır. Bunların aktif olması gerekiyor. Eğer buton yoksa “Ses ve Veri” yazıyorsa karşısından 3G seçili olmalıdır.

Daha sonra Ayarlar>Safari yolunu takip ediyoruz. Safarinin içinde Tarihçeyi Sil yada Web Sitesi Verileri ve Tarihçeyi Sil butonu var ona tıklıyoruz. Bu işlemi tamamladıktan sonra son adıma geçiyoruz.

Son adımda Ayarlar > Genel yolunu takip ediyoruz. Genele girdikten sonra sayfanın en altında “Sıfırla” butonu var ona tıklıyoruz. Açılan pencere Ağ Ayarlarını Sıfırla butonu var ona tıklıyoruz bi kere. Ona tıkladıktan sonra telefonumuz otamatik olarak kapanıp açılacaktır. Bu sıfırlama işlemi sonrasında cihazda kayıtlı olan Wifi şifreleriniz silinir.
Cihaz açıldıktan sonra daha güçlü bir bağlantıya sahip olursunuz. Tecrübeyle sabittir ^^

İyi günler dilerim..

Bir cevap bırakın
Malazgirt Meydan Muharebesi kaç yılında yapıldı ?