Bir Urfa Turu Daha Burda Biter

Bir Urfa Turu Daha Burda Biter

Selamlar sevgiler gençler;
Üniversiteye başladığım yıldan itibaren 5 yıldızlı dinlenme tesisi gibi olmuştur benim için Şanlıurfa.. Kafa dinlemek için muhteşem bi ortam var burda.Ortam dediysem de şehrin ortamı değil tabi,dost ortamı,muhabbet ortamı..

Sırtımı hiç tereddüt etmeden sıkı sıkıya yasladığım dostlarım Abilerim var burda. İşlerini güçlerini bi kenara bırakıp her geldiğimde tüm vakitlerini bana ayıran Yusuf AYDIN ve Ahmed Aksan’a burdan bi kucak dolusu teşekkür ediyorum..
Mehmet Nacar,Yusuf ESEN,Junior Yusuf,Mahmut Gündüzalp,Cafe Okay ve Doruk Cafe yönetimi sizleride unutmadım sizlerde varolun,sağolun ^^

Gümrük Handaki ciğerci abide sağolsun tabi 😛

Her geldiğimde yüzümde bir tebessümle ayrılıyorum burdan,o kadar hoş geçiyor ki vakit. Ama şu otogara gelipde otobüs beklemesi yok mu acayip uyuz ediyor adamı. Bende daha fazla stres yapmamak için cafeye girip birşeyler yazayım dedim ama burdaki ortam içler acısı..

Küçük bir çocuk var anaserverda. Sürekli Arabesk rap dinliyor ve dinletiyor :@
Onu bi kenara bırakalım bir yandan da kayıt alıyor,kendi birşeyler yapmaya çalışıyor.Ama durun siz tam hazırlıklarını yapıp kayıt almaya başlasın biri üzerime toprak atsın diye bağırıp kaydını sabote edecem.Yaparım ben 🙂

Neyse canlar otobüs vakti geldi sayılır ,gidip otobüse mi binip evime doğru yol alayım ben,bide foto bırakalım urfa hatırası kalsın bu yazı burda..

Son Yazılar
Yorum ( 1 )
  1. Yusuf
    28 Aralık 2012 at 01:30
    Cevapla

    Abi az sonra xss denemesi yapacağım 🙂 bakalım sitende xss var mı?

Bir cevap bırakın
Malazgirt Meydan Muharebesi kaç yılında yapıldı ?