Aşk Büyüktür Hayattan

Aşk Büyüktür Hayattan

Küçük bir çocugun yüreğindeki oyun oynama heycanı ile başlarsın hayata. Ve yüreğine düşen ilk ateşle tam içinde bulursun kendini.

 

Seni hep sıkı sıkıya bağlayan bir nedenin vardır artık. Yüreğindeki ateş arttıkça daha çok bağlanırsın ve o ateş azaldıkca kopmaya başlarsın hayattan..

 

Gökyüzüne bakarsın. Ama yıldızları göremezsin. Gecenin karanlığı alıp götürür seni derinlere. Yeni bir umutla kalkarsın her sabah. Güneş doğmuştur. Ama oda ısıtmaz olmş artık ruhunu.Yanlızlığı hissederken ruhunda üşürsün.Üşürsün ama hasret acısıda yakıp kavurur yüreğini..Onu özlersin,onu istersin.. Elini uzattıgında tutmasını, baktıgın heryerde onun olmasını istersin.Onun artık olmadıgını kabullenemezsin bi türlü..Gözünü kapattıgında rüyan,içinde acısı dinmeyecek yaran,ve dilinde bitmeyecek bi aşkın şarkısıdır..Hayattır aslında o.

Yüzündeki tebessümde,gözünde ki yaşta odur.Herşeyi ona benzetirsin ama onu benzetecek hiçbirşey bulamazsın.. Onu tek kelimeyle hiç bi zaman anlatamazsın çünkü..Yüreğindeki acı gittikçe çoğalırken geçmişin pişmanlığını yaşarsın.Keşkelerle savaş verirsin “keşke” dememek için..Ama yine Keşkelerle dolu cümlelerin vardır.Ve sen her keşke dediğin de bir kez daha kaybedersin..

Fatih Mehmet Dişçioğlu

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Malazgirt Meydan Muharebesi kaç yılında yapıldı ?