21 Aralığa Hazırım :)

21 Aralığa Hazırım :)

Selam Gençlik;
Bu mesajı size  sahibinden.com’da görüp ,çok çok beğendiğim,son model teknolojik aletlerle donatılmış “Kıyamet Geçirmeyen Çadırımdan” yazıyorum..

Burda herşey yolunda  sessiz sakin,dışarda fırtına kopsa içerde rüzgarın ahengi hoş bi senfoni oluşturuyor. Çoğu internet sitesinde  2 bin 12 liraya çadır mı olur demişler  ama  çadır olmazsa öleceksin arkadaş öldükten sonra  parayı napcan sanki.. Hem Çadırın garantiside varmış,birşey olursa  yakınlarınıza paranızı geri iade ediyorlarmış.. Adamlar sağlam,kredi kartınada 12 taksit yapıyorlar hemde 3 Maya ayı erteleme şansıda sunuyorlar krallar abi ya :))

Çadıra vampirler falan dadanmasın diyede önlemlerimi aldım.. Şirince pazarından kilosunu 1.ooo dolara aldığım sarımsakları çadırın dört bir yanına sakladım  yaklaşamaz itoğlu itler. İtler demişken kurt adamlarıda unutmadım tabi =)Çadırda kocaman bitane projökter var,sensörlü var ya hemde.. Kurt adamı görünce  yüzüne direk ışık vuruyor kaçıyor çakallar =)
Gökten Pokemon yağacak diyorlar. Öyle olursa var ya hemen bitane Pikaçu yakalarım ^^

Bu arada Ali Ağada Maslağı zaten Çadır Kente çevirmiş ama çadırları sahibinden.com’dan almamış biz öyle duyduk .Tehlikeli yani orası ^^

Çadır’a yanımda  hiç birşey getirmedim zaten. Bitane Ayyıldız kolyem,bide Caliou yastığım dışında herşeyi bıraktım geldim. Nede olsa yarın bigün elimi salladığım herşey benim.Sömürgecilik yeniden canlanacak ve en büyük sömürge benim olacak..

Neyse  Çadırımda huzurla dinlenmeye devam edeyim ben,sizde eşoflarınızı belinize kadar çekip uyuyun =)

Çadırımada bakmadan geçmeyin =)

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Malazgirt Meydan Muharebesi kaç yılında yapıldı ?